Poznań Junikowo

Powyższa realizacja to nowoczesna, dwupiętrowa propozycja dla dużej i wymagającej rodziny. Prostą, kompaktową architekturę budynku urozmaica podcień w strefie wejściowej i od strony ogrodu, a także deskowany wykusz w części dziennej. O awangardowym charakterze budynku świadczy m.in. dach pokryty tarasem, na który wchodzi się poprzez taras umieszczony poniżej. Wygląd budynku podkreślony jest dodatkowo przez połączenie białego tynku z ciemną gładzią oraz deskowaniem. W salonie znajdują się duże przeszklenia z drzwiami przesuwnymi HS.

Na parterze przewidziano wbudowany w bryłę garaż, a także salon z jadalnią i kuchnią, gabinet oraz łazienkę. W części sypialnianej, na piętrze, zaprojektowano trzy duże sypialnie z łazienką i garderobą.

Skontaktuj się z nami

Jeśli mierzysz się z zamiarem inwestycji budowlanej, zapraszamy do kontaktu. Wyślij zapytanie już dziś - niech to będzie pierwszy krok do budowy DOMU TWOICH MARZEŃ!

Kontakt
Genero Generalny wykonawca

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą.

Naszą ideą jest budować ekonomicznie, nowocześnie oraz energooszczędnie.

Budujemy domy przyjazne środowisku. Projektujemy energooszczędne domy w technologii Steico. Zachęcamy do zobaczenia naszych aktualnych realizacji na Facebooku, Instagramie i YouTubie.

Zapraszamy do kontaktu! Zadzwoń lub napisz do nas e-maila, a my z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Do zobaczenia na poznańskim Sołaczu!

Ekipa GENERO

GENERO

domy energooszczędne

ul. Kurpiowska 4
60-602 Poznań
Telefon: 530 135 845
Email: genero@genero.net.pl