PROJEKT DOMU G4

Przestronny i komfortowy dom dla miłośników klasycznych form

DOM G4 to parterowe założenie o klasycznej bryle w nowoczesnymi akcentami na elewacjach. Duże przeszklenia od południowej strony zapewniają otwarcie na otaczający ogród oraz wygodne wyjście na taras.

UKŁAD FUNKCJONALNY:

Główne założenie projektu to przede wszystkim otwarcie na południową, dobrze oświetloną stronę budynku. Na część dzienną składa się duży jasny salon z jadalnią oraz kuchnia z pomieszczeniem gospodarczym. Kuchnię można przeprojektować tak aby była osobnym pomieszczeniem. W drugim skrzydle budynku zlokalizowana jest część nocna z trzema sypialniami oraz łazienką. Przy wejściu znajduje się wc oraz kotłownia. Znaczącym akcentem jest doświetlony korytarz łączący obie strefy. Istnieje też możliwość przeprojektowania wcięcia tarasu na ogród zimowy. W projekcie przewidziano miejsce na garaż jedno lub dwustanowiskowy.

Dane techniczne:

Powierzchnia użytkowa: 131,81 m2

Powierzchnia zabudowy: 167,58 m2

Wysokość: 6,30 m

Kąt nachylenia dachu: 40 stopni

Garaż: opcjonalnie

Skontaktuj się z nami

Jeśli mierzysz się z zamiarem inwestycji budowlanej, zapraszamy do kontaktu. Wyślij zapytanie już dziś - niech to będzie pierwszy krok do budowy DOMU TWOICH MARZEŃ!

Kontakt
Genero Generalny wykonawca

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą.

Naszą ideą jest budować ekonomicznie, nowocześnie oraz energooszczędnie.

Budujemy domy przyjazne środowisku. Projektujemy energooszczędne domy w technologii Steico. Zachęcamy do zobaczenia naszych aktualnych realizacji na Facebooku, Instagramie i YouTubie.

Zapraszamy do kontaktu! Zadzwoń lub napisz do nas e-maila, a my z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Do zobaczenia na poznańskim Sołaczu!

Ekipa GENERO

GENERO

domy energooszczędne

ul. Kurpiowska 4
60-602 Poznań
Telefon: 530 135 845
Email: genero@genero.net.pl