AKTUALNOŚCI

POZNAŃ JUNIKOWO

MAR
2024

POZNAŃ JUNIKOWO

Dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny z poddaszem nieużytkowym, pokryty dachem dwuspadowym solarnym, zaprojektowany na rzucie prostokąta. Budynek wyróżnia się dużymi przeszkleniami oraz dwoma tarasami. Połączenie elewacji drewnianej z klasycznym tynkiem spaja estetycznie bryłę.

ZASTOSOWANIE DACHU SOLARNEGO

LUT
2024

ZASTOSOWANIE DACHU SOLARNEGO

Energooszczędność w naszych budynkach jest priorytetem na równi z ekologią i wykorzystaniem naturalnych materiałów. Dlatego cieszymy się że Inwestorzy zdecydowali się na pokrycie budynku zintegrowanym dachem fotowoltaicznym. To rozwiązanie charakteryzuje się maksymalną wydajnością bez względu na zabrudzenia bądź cień oraz prezentuje się bardzo estetycznie.

POZNAŃ SOŁACZ

STY
2024

POZNAŃ SOŁACZ

Dom przedstawiony na wizualizacji jest już w trakcie realizacji. Usytuowany na pięknej, zadrzewionej, działce budynek spełnia wszelkie standardy nowoczesnego domu energooszczędnego. Klasyczna bryła domu piętrowego wpisuje się w estetykę okolicznych zabudowań.

Wesołych Świąt

GRU
2023

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

ZASTOSOWANIE PALI ŻELBETOWYCH

LIS
2023

ZASTOSOWANIE PALI ŻELBETOWYCH

Podczas przygotowywania się do realizacji nowej inwestycji na poznańskim Sołaczu, badania gruntowe wykazały, że koniecznym będzie ustabilizowanie podłoża. Jedynym słusznym wyborem okazało się zastosowanie pali żelbetowych z zapasem nośności, na których już bez zbędnego ryzyka możemy przygotować płytę fundamentową.

SEDG

PAŹ
2023

SEDG

Cykliczne spotkania w gronie członków Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe są bardzo rozwijające, dają wiedzę oraz pokazują różne podejścia i rozwiązania na rynku budownictwa szkieletowego.

Oglądamy Domy Marzeń

WRZ
2023

Oglądamy Domy Marzeń

Realizacja najbliższa naszemu sercu: Zobacz na YouTube

Dom nad Wartą

SIE
2023

Dom nad Wartą

Nowoczesny dom nad Wartą w otoczeniu przyrody – budynek energooszczędny, duże przeszklenia, drewniana elewacja. Wizualizacja jest początkiem i wyznaczeniem kierunku – dom z garażem realizujemy pod klucz dla 4 osobowej rodziny.

ToT Toruń

LIP
2023

Toruń

Dom w Toruniu prezentuje się wspaniale, budynek wraz z dużym ogrodem świetnie zaspokaja potrzeby rodziny z małymi dziećmi. Dwie kondygnacje przykryte dachem skośnym dwuspadowym z wbudowanym garażem stanowią optymalną bryłę.

Poznań Ławica

CZE
2023

Poznań Ławica

Dom jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym oraz garażem wbudowanym w bryłę budynku. Poddasze stanowi otwartą przestrzeń wraz z małym pokojem dla gości i dodatkową łazienką, natomiast zarówno strefa dzienna jak i nocna zostały zlokalizowane na parterze. Z salonu oraz jadalni można wyjść na ogród poprzez tarasy.

Kiekrz

MAJ
2023

Kiekrz

Przedstawiamy wizualizację domu, który już niebawem będziemy realizować. Jest to budynek dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym pokryty dachem solarnym. Na parterze znajduje się garaż oraz część dzienna, piętro zaś stanowi antresola wraz z częścią prywatną (nocną).

Puszczykowo II

KWI
2023

Puszczykowo II

Mamy przyjemność przygotowywać kolejną realizację w Puszczykowie, będzie to parterowy dom z poddaszem nieużytkowym oraz dwustanowiskowym garażem, o powierzchni 150m2. Płyta fundamentowa już jest gotowa.

Certyfikat Jakości

MAR
2023

Certyfikat Jakości

Kolejny raz Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe przyznało nam Certyfikat Jakości, który zaświadcza, że firma Genero Development Sp. z o.o. świadczy najwyższą jakość usług i spełnia najwyższe standardy w obszarze doradztwa, znajomości technologii i materiałów energooszczędnych, a w szczególności wznoszenia budynków prefabrykowanych i modułowych.

Międzynarodowe Targui Budownictwa i Architektury Budma 2023

LUT
2023

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2023

Na zaproszenie Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe w dniu 02.02.2023 r. wzięliśmy udział w konferencji „Drewno- budowlanym materiałem przyszłości”. Była to wspaniała okazja aby spotkać się z przedstawicielami z branży budowlanej, wymienić doświadczeniami oraz zaobserwować nowinki związane z wykorzystaniem drewna w budownictwie.

Projekt domu w zabudowie bliźniaczej

STY
2023

Projekt domu w zabudowie bliźniaczej

Przedstawiamy projekt domu w zabudowie bliźniaczej, każdy z segmentów ma powierzchnię 176 m2 oraz dwa tarasy: jeden w ogrodzie, drugi na dachu.

Inwestycja jest realizowana na poznańskim Szelągu w bezpośrednim sąsiedztwie Parka Szelągowskiego oraz rzeki Warty.

Zobacz Realizację

Wesołych Świąt

GRU
2022

Wesołych Świąt

Ekologia

GRU
2022

Ekologia

Zachęcamy do zajrzenia do naszej zakładki EKOLOGIA, informacje tam zawarte dużo mówią o filozofii budowania jaką wyznajemy, o tym co jest dla nas ważne i co przekazujemy naszym Inwestorom.

Zobacz zakładkę Ekologia

Nowoczesna Stodoła – Sława Wielkopolska

LIS
2022

Nowoczesna Stodoła – Sława Wielkopolska

Piękny, parterowy budynek na planie prostokąta zainspirowany klasyczną stodołą. Minimalistyczny wygląd podkreślają płaska dachówka oraz bezokapowy system rynnowy. Zastosowanie dużych przeszkleń daje mnóstwo naturalnego światła. Elewacja wykończona deskę szorstko piłowaną. Tak piękny dom jest również świetnie zaizolowany i co za tym idzie bardzo ciepły i energooszczędny.

Zobacz Realizację w Sławie Wielkopolskiej

Puszczykowo

PAŹ
2022

Puszczykowo

Dwukondygnacyjny dom z dużym otwartym salonem. Drzwi do domu i bramę wjazdu do garażu zaprojektowano we wnęce, która utworzyła daszek nad wejściem. Dzięki wysunięciu konstrukcji ścian zewnętrznych i dachu postało miejsce na przytulny, ukryty taras. Całości obrazu dopełni drewniana elewacja.

Zobacz Realizację w Puszczykowie

Poznań Strzeszyn Grecki

WRZ
2022

Poznań Strzeszyn Grecki

Ten „biały domek” to piękny, parterowy budynek jednorodzinny, który został zaprojektowany na planie litery L. Powoduje to powstanie dwóch przestrzeni: dziennej oraz nieco schowanej części sypialnianej. Minimalistyczna forma, zastosowanie jasnego koloru w połączeniu z elementami drewnianymi oraz ukrycie drzwi wejściowych i bramy garażowej w elewacji powodują że całość wygląda wyjątkowo przytulnie.

Zobacz Realizację na Strzeszynie Greckim w Poznaniu

Toruń

SIE
2022

Toruń

Rozpoczynamy montaż blisko 300 metrowego domu w Toruniu. Dzięki zastosowaniu energooszczędnej technologii Steico, już za kilka dni Inwestorzy będą mogli zobaczyć swój dom – szybkość montażu jest wielkim atutem zastosowania technologii szkieletowej.

Metamorfoza – Poznań Sołacz

LIP
2022

Metamorfoza – Poznań Sołacz

Bazą wyjściową był domu w stylu „klasycznej kostki”. Inwestor zaufał nam i dzięki przeprojektowaniu i przebudowaniu powstał wyjątkowy dom, który spełnia wszystkie potrzeby mieszkańców. Zadbaliśmy nie tylko o architekturę i konstrukcję budynku ale również o jego ekonomiczność, energooszczędność, design, projekt wnętrz, ergonomię oraz o zagospodarowanie terenu. Dom wykończyliśmy pod klucz i dopiero wtedy przekazaliśmy Inwestorowi.

Zobacz Realizację na poznańskim Sołaczu

Oglądamy Domy Marzeń

LIP
2022

Oglądamy Domy Marzeń

To już nasze kolejne spotkanie z Oglądamy Domy Marzeń – zobaczcie - projekt i realizacja Genero Domy https://www.youtube.com/watch?v=sN9s2maDKZ4

Zaloga Genero

CZE
2022

Załoga Genero

Praca, praca, ale również wspólne spędzanie czasu poza pracą ma ogromną wartość, niecodzienne przeżycia i długie rozmowy dodają energii.

Sapowice

MAJ
2022

Sapowice

Przedstawiamy wizualizację pięknego, przestronnego, blisko 320 metrowego budynku w stylistyce nowoczesnej stodoły. W tym domu zastosowano ciekawe rozwiązanie architektoniczne – antresola z wyodrębnioną, przeszkoloną częścią biurową oraz częścią wypoczynkową.

Konstrukcja stalowa w obrębie salonu pozwoli na zastosowanie wysokich przeszkleń oraz daje efekt dekoracyjny. Całości dopełni elewacja z ozdobnych płyt.

Zobacz Realizację w Sapowicach

Wronczyn

KWI
2022

Wronczyn

Czarna deska, grafitowy dach i grafitowe okna tworzą spójną kolorystycznie bryłę. Realizacja w stylu klasycznej stodoły oddana Inwestorowi do wykończenia według własnego pomysłu.

Zobacz Realizację we Wronczynie

Rybojady

MAR
2022

Rybojady

Dom letniskowy z możliwością użytkowania przez cały rok dzięki dobrze zaizolowanym ścianom oraz ciepłej płycie fundamentowej. Ogrzanie domu zostało oparte na elektrycznych matach grzewczych, pompie ciepła oraz kominku w formie kozy.

Zobacz Realizację w Rybojadach

Karczewo

LUT
2022

Karczewo

W Puszczy Zielonka wybudowaliśmy budynek z wolnostojącym garażem. Dach pokryty dachówką płaską, elewacja wykonana z naszej ulubionej deski szorstko piłowanej ułożonej poziomo oraz zaimpregnowanej smołą drzewną.

Zobacz Realizację w Karczewie

Genero

STY
2022

Witamy w Nowym Roku

Września

GRU
2021

Września

Klasyczna bryła, ubrana w deskę elewacyjną, doskonale komponuje się z okalającymi je tarasami oraz terenem zielonym. Dom zaspokaja wszelkie funkcje jakich potrzebuje 4-osobowa rodzina do wygodnego życia.

Zobacz Realizację we Wrześni

Trzaskowo

LIS
2021

Trzaskowo

Budynek zaprojektowany jako całoroczny dom letniskowy przeznaczony dla dwóch osób. Wielkim atutem jest tutaj całkowicie przeszklona elewacja jednej ze ścian, która gwarantuje piękne widoki.

Zobacz Realizację w Trzaskowie

Karlskrona (Szwecja)

PAŹ
2021

Karlskrona (Szwecja)

Parterowy, bardzo rozłożysty dom w niskiej formie z widokiem na morze. Charakterystycznym elementem projektu jest zlokalizowanie centralnie atrium wokół którego znajdują się wszystkie pomieszczenia. Rozległe przeszklenia zapewniają dużo naturalnego światła oraz łączą przestrzeń domu z otaczającą go przyrodą.

Zobacz Realizację w Karlskronie

Mrowino

WRZ
2021

Mrowino

Projekt oparty na założeniu silnej koegzystencji ze środowiskiem – stąd przewaga drewna i duże przeszklenia, które umożliwiają widok na pobliskie koryto rzeki.

Poznań, Junikowo

SIE
2021

Poznań, Junikowo

Nowoczesny, piętrowy dom dla dużej rodziny. Atrakcyjności budynkowi dodaje taras na całej powierzchni dachu. Wygląd całości podkreśla kontrast uzyskany na elewacji poprzez zastosowanie ciemnego deskowania oraz jasnego tynku.

Zobacz Realizację w Poznaniu

Tulce

LIP
2021

Tulce

Dom w stylu nowoczesnej stodoły daje dużo możliwości aranżacyjnych. Dzięki zastosowaniu przeszkleń z każdej strony budynku, do wewnątrz wpada naturalne światło co daje duży komfort mieszkania.

Zobacz Realizację w Tulcach

Garby

CZE
2021

Garby

Dom zaprojektowany dla 4-osobowej rodziny zapewniający zaspokojenie wszystkich potrzeb. Parter jest częścią dzienną, otwartą na kuchnię, salon i taras, natomiast piętro stanowi część prywatną, znajdują się tam sypialnie, łazienka i garderoba.

Zobacz Realizację w Garbach

Napachanie

MAJ
2021

Napachanie

Parterowy dom o dwuskrzydłowym układzie funkcjonalnym wnętrz. Budynek podzielono na dwie części: otwartą – dzienną oraz prywatną – sypialnianą. Czarna deska elewacyjna oraz drewniane okna ze szprosami podkreślają przytulny charakter domu w stylu farmhouse.

Zobacz Realizację w Napachaniu

Nekielka

KWI
2021

Nekielka

Zlokalizowany przy samym lesie, otoczony drzewami, wyjątkowy dom. Dzięki drewnianej elewacji idealnie wpisuje się w otaczającą naturę. Okalające tarasy otwierają dom i stwarzają jeszcze więcej okazji do korzystania z pięknego krajobrazu.

Zobacz Realizację we Nekielce

Dopiewiec

MAR
2021

Dopiewiec

Dom letniskowy z możliwością użytkowania przez cały rok dzięki dobrze zaizolowanym ścianom oraz ciepłej płycie fundamentowej. Ogrzanie domu zostało oparte na elektrycznych matach grzewczych, pompie ciepła oraz kominku w formie kozy.

Zobacz Realizację w Dopiewcu

Ceradz Kościelny

LUT
2021

Ceradz Kościelny

Rozbudowa domu, zaprojektowanie nowej przestrzeni tak aby pasowała do już istniejącej, nie jest łatwym zadaniem. Tutaj się to udało wyśmienicie, dom tworzy spójną całość i jest funkcjonalny dla powiększającej się rodziny.

Zobacz Realizację w Ceradzu Kościelnym

Wąbrzeźno

STY
2021

Wąbrzeźno

Budynek zlokalizowany tuż przy jeziorze Zamkowym w malowniczej okolicy niedaleko Torunia. Posadowienie wykonano na płycie fundamentowej z murowaną piwnicą, natomiast część naziemną złożono z prefabrykowanego szkieletu drewnianego Steico.

Zobacz Realizację w Wąbrzeźnie

Ursvik

GRU
2020

Ursvik (Szwecja)

Projekt zespołu budynków mieszkalnych do realizacji na wymagającym, skalistym podłożu. Przed wykonaniem posadowienia trzeba było wysadzić część wzniesień skalnych. Zielone tarasy usytuowane na dachach idealnie wpisują budynki w otoczenie.

Zobacz Realizację we Ursviku

Dopiewiec

LIS
2020

Dopiewiec

Dom parterowy z poddaszem użytkowym. Zastosowana, na dachu i części elewacji, szara blacha na rąbek nadaje budynkowi wyrazistego charakteru. Na parterze znajduje się strefa dzienna z kuchnia i salonem, natomiast na piętrze zlokalizowane są sypialnie.

Zobacz Realizację w Dopiewcu

Chyby

PAŹ
2020

Chyby

Nowoczesna architektura z nieregularną bryłą o zwężającym się dachu jednospadowym. Elewacja wykonana z deski pokrytej smołą drzewną. Dom jednorodzinny z garażem oraz wiatą.

Zobacz Realizację w Chybach

Wrocław

WRZ
2020

Wrocław

Projekt oparty na założeniu silnej koegzystencji ze środowiskiem – stąd przewaga drewna i duże przeszklenia, które umożliwiają widok na pobliskie koryto rzeki.

Zobacz Realizację we Wrocławiu

KURPIOWSKA

SIE
2020

Poznań, Kurpiowska

Ten budynek to siedziba główna naszej firmy, biuro Genero Development zlokalizowane jest na trzecim poziomie, pozostałe dwa poziomy czyli parter oraz piętro przeznaczone są na cele mieszkaniowe. Obiekt stanowi lewy segment zabudowy zwartej, zlokalizowany jest na poznańskim Sołaczu.

Zobacz Realizację w Poznaniu

Stęszewko

LIP
2020

Stęszewko

Dom piętrowy w okolicach Puszczy Zielonka. Zastosowanie drewna oraz blachy na rąbek stojący na elewacji podkreśla minimalistyczny charakter bryły. Przestrzeni budynku dodaje otwarty salon do kalenicy oraz połączenie części domowej z ogrodem.

Zobacz Realizację w Stęszewku

Gruszczyn

CZE
2020

Gruszczyn

Duży, przestronny dom w klasycznym stylu podmiejskiej willi z kopertowym dachem.

Zobacz Realizację w Gruszczynie

SZTOKHOLM NEDERSTA (Szwecja)

MAJ
2020

SZTOKHOLM NEDERSTA (Szwecja)

Projekt i realizacja osiedla mieszkaniowego Nedersta niedaleko Sztokholmu. Wspólnie z generalnym wykonawcą – firmą Sanisbygg -zbudowaliśmy ponad 100 segmentów mieszkaniowych, każdy o wielkości od 80m2 do 120m2.

Zobacz Realizację w Szwecji

Wronki

KWI
2020

Wronki

Dom zlokalizowany blisko natury o prostej formie i minimalistycznym wyglądzie. Budynek zaprojektowany dla 4 osobowej rodziny, posiada wszystkie funkcje do wygodnego mieszkania.

Zobacz Realizację we Wronkach

Jarczechowo

MAR
2020

Jarczechowo

Prosta i spójna bryła budynku pozwoliła na wyeksponowanie szklanej fasady, która jest nieco cofnięta w głąb obrysu domu. Taki zabieg pozwala na doskonałe doświetlenie wnętrza domu o każdej porze roku. Dom pełni funkcję rekreacyjną z możliwością korzystania całorocznego.

Zobacz Realizację w Jarczechowie

Zalasewo

LUT
2020

Zalasewo

Dom w kształcie litery T z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem o nowoczesnej formie z podcięciami zapewniającymi zadaszenie stref: wejściowej i tarasowej. Budynek zaprojektowany dla 4 osobowej rodziny.

Zobacz Realizację w Zalasewie

Skontaktuj się z nami

Jeśli mierzysz się z zamiarem inwestycji budowlanej, zapraszamy do kontaktu. Wyślij zapytanie już dziś - niech to będzie pierwszy krok do budowy DOMU TWOICH MARZEŃ!

Kontakt
Genero Generalny wykonawca

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą.

Naszą ideą jest budować ekonomicznie, nowocześnie oraz energooszczędnie.

Budujemy domy przyjazne środowisku. Projektujemy energooszczędne domy w technologii Steico. Zachęcamy do zobaczenia naszych aktualnych realizacji na Facebooku, Instagramie i YouTubie.

Zapraszamy do kontaktu! Zadzwoń lub napisz do nas e-maila, a my z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Do zobaczenia na poznańskim Sołaczu!

Ekipa GENERO

GENERO

domy energooszczędne

ul. Kurpiowska 4
60-602 Poznań
Telefon: 667-821-007
Email: genero@genero.net.pl
Zapytania ofertowe: oferty@genero.net.pl