Etapy współpracy z Klientem

 

1

Na pierwszym spotkaniu, po zapoznaniu się z ofertą Genero oraz po przestudiowaniu potrzeb Klienta, przedstawiamy Państwu wstępna kalkulacje całego procesu inwestycji. Wykonujemy orientacyjny zarys kosztów oraz wyceniamy usługę przygotowania projektu, który będzie podstawą do przygotowania szczegółowej kalkulacji ofertowej budowy domu.

 

Na początku wspólnie ustalamy niezbędne wytyczne projektowe składające się z:
– potrzeb funkcjonalnych i użytkowych,
– kwestii wizualnej, określenie inspiracji, stylu i charakteru budynku,
– działki budowlanej,
– ustalenie budżetu.

 

3

Niekiedy Klient posiada już własny, wymarzony pomysł nad którym wspólnie pracujemy, dopasowując go do potrzeb funkcjonalnych i użytkowych przyszłych domowników. Dbamy przy tym o to, aby planowana realizacja obiektu była dopasowana do wymogów prawa budowlanego, działki budowlanej oraz energooszczędności budynku. Jeżeli Klient nie posiada określonych wymagań, przedstawiamy propozycje do momentu, w którym uzyskamy pełne zadowolenie Inwestora.

 

4

Gdy koncepcja jest już dopracowana oraz zaakceptowana przez Klienta, przystępujemy do wykonania  pełno-branżowego projektu budowlanego [zawartość projektu]. Przygotowane opracowanie jest podstawą do następnego poziomu współpracy.

 

5

Kolejnym etapem jest przygotowanie szczegółowej oferty budowy domu. Na podstawie projektu budowlanego a także wcześniej ustalonych szczegółów, przygotowujemy ofertę zawierającą koszty realizacji całej inwestycji, harmonogram budowy, harmonogram płatności oraz umowę określającą szczegółowe warunki współpracy.